JAKAY005N • 1 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Arigato Dining Chair - Outdoor - beige, blackJAKAY005N • 1 op voorraad |
€ 624,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
"Arigato" betekent "bedankt" in het Japans, en uw gasten zullen u zeker bedanken dat u op dit prachtige designstuk zit terwijl ze uw huisgemaakte maaltijd eten.
Met het oog op het milieu hebben we teakhout uit verschillende bronnen geüpcycled om deze eetkamerstoel te creëren die zowel binnen als buiten kan worden gebruikt. Het strakke ontwerp is afgewerkt met een dramatische zwarte touwrugzijde, die contrasteert met de natuurlijke tinten van het hout.
Teakhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Elk stuk bevat zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 80cm |
| width | 60cm |
| length | 45cm |
| weight | 7,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246296247 |
| SKU | JAKAY005N |