| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Trikeri Dining ChairJASE006N • 9 op voorraad |
€ 599,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Trikeri Dining Chair is een bewijs van duurzaam design, gemaakt van gerecycled teakhout. De unieke mix van rustieke charme en moderne esthetiek voegt karakter toe aan elke eetomgeving, terwijl de stevige constructie duurzaamheid en comfort garandeert.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 80cm |
| width | 58cm |
| length | 54cm |
| weight | 6,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246284220 |
| SKU | JASE006N |