JAMEK002N • 15 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Nihi Sumba Dining Chair - OutdoorJAMEK002N • 15 op voorraad |
€ 499,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Breng high-end design naar uw woonkamer of eetruimte buiten met onze Nihi Sumba stoel. Scherpe lijnen, een mooi gebogen rugleuning en de warme tinten van het hoogwaardige teakhout maken dit een tijdloze eetkamerstoel.
De stoel is speciaal ontworpen om ook buiten te gebruiken - perfect voor op uw terras! Ervaar comfort, stijl en elegantie met deze robuuste Nihi Sumba eetkamerstoel.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 76cm |
| width | 53cm |
| length | 51cm |
| weight | 7,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246287283 |
| SKU | JAMEK002N |