JANAF002N • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Sama Sama Dining Chair - Natural - beigeJANAF002N • 2 op voorraad |
€ 624,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De opvallende natuurlijke afwerking voegt een vleugje verfijning toe aan uw eetruimte, waardoor het een perfecte keuze is voor moderne huizen. En net zoals de uitdrukking "sama-sama" impliceert, koopt u niet alleen een stoel, maar een uitnodigende uitnodiging voor een gedeelde ervaring van stijl en comfort.
Haal de Sama Sama eetkamerstoel in huis en laat hem de ster van je eetruimte worden. Geweldige maaltijden verdienen tenslotte geweldige zitplaatsen!
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 82cm |
| width | 50cm |
| length | 57cm |
| weight | 11,300gr |
| Barcode/EAN | 6097310432441 |
| SKU | JANAF002N |