| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Basket - MJAAD004N-M • 14 op voorraad |
€ 54,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Hallo! Deze tropische mand zal je hart stelen en je interieur opfleuren. Gemaakt van bananenblad en versierd met raffia-strengen om je opberger eruit te laten zien als iets van een ver eiland. Verkrijgbaar in twee maten.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 27cm |
| width | 33cm |
| length | 33cm |
| weight | 2,050gr |
| Barcode/EAN | 7438246275280 |
| SKU | JAAD004N-M |