BAGE014NBr-M • 14 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Peek-a-Boo Basket - Natural Brown - MBAGE014NBr-M • 14 op voorraad |
€ 65,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze schattige opbergmand, gemaakt van donkergekleurd rotan en verfraaid met kaurischelpen, is verkrijgbaar in twee maten en is de perfecte aanvulling op je huis! Gebruik hem voor het opbergen van sieraden, badkamerartikelen of zelfs koffiecapsules in je keuken - de mogelijkheden zijn eindeloos. Deze werken geweldig als set, maar zijn ook prachtig op zichzelf, jij beslist!
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 18cm |
| width | 27cm |
| length | 27cm |
| weight | 560gr |
| Barcode/EAN | 7438246216238 |
| SKU | BAGE014NBr-M |