BAGE009NBr-XL • 7 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Laundry Basket - Natural Brown - XLBAGE009NBr-XL • 7 op voorraad |
€ 299,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze unieke handgeweven rotan wasmand met deksel is een prachtig decoratief stuk dat een etnisch-chique sfeer aan elk interieur toevoegt. Zeer praktisch om je wasgoed in op te bergen, te gebruiken voor het opbergen van handdoeken in de badkamer of het opbergen van speelgoed in een woonruimte of kinderkamer. Een prachtige alleskunner om je huis op te ruimen.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 90cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246139124 |
| SKU | BAGE009NBr-XL |