BABL014W-S • 24 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Flower Power Candle Holder - SBABL014W-S • 24 op voorraad |
€ 15,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze kandelaar is gemaakt om te schitteren, zelfs in de meest rustige hoekjes van je huis. Het Flower Power-ontwerp is voorzien van elegante, handgemaakte details met natuurlijke schelpaccenten in de vorm van delicate bloemen, waardoor een tropische kustcharme aan uw interieur wordt toegevoegd.
Naast zijn decoratieve schoonheid creëert het een zachte, warme gloed die elke ruimte in een ontspannend toevluchtsoord verandert. Plaats hem in de woonkamer, slaapkamer of op een nachtkastje en geniet van een rustgevende sfeer.
Elk stuk is op unieke wijze handgemaakt van natuurlijke materialen, waardoor het een onderscheidend karakter en authenticiteit heeft. Geen twee kandelaars zijn precies hetzelfde, waardoor jouw kaars een unieke toevoeging aan je huis is.
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Schelp |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 7cm |
| width | 7cm |
| length | 7cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246064020 |
| SKU | BABL014W-S |