BAJN073B-S • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
Les Quatre Mains Baskets - Black - S - blackBAJN073B-S • 2 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Les Quatre -netmanden in het zwart zijn handgemaakt van zeegras in Indonesië. Het kleine formaat is perfect voor het organiseren en toevoegen van een vleugje natuurlijke elegantie aan elke kamer. Een mooie, milieuvriendelijke opslagoplossing, die vakmanschap en duurzaamheid combineert.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 22cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 1,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246068059 |
| SKU | BAJN073B-S |