JAAD006NW-M • 17 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Macra-mazing Basket - Natural White - MJAAD006NW-M • 17 op voorraad |
€ 29,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze Macra-Mazing-mand is zorgvuldig handgemaakt met behulp van bananenbladeren en katoen. De aardse tonen en ingewikkeld macram -ontwerp voegen een vleugje natuurlijke elegantie toe aan elke ruimte. Kies een maat (of alle drie!) Die het beste bij uw behoeften past en voeg vandaag een vleugje natuurlijke elegantie toe aan uw woonruimte.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Katoen |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 19cm |
| width | 17cm |
| length | 17cm |
| weight | 350gr |
| Barcode/EAN | 7438246317317 |
| SKU | JAAD006NW-M |