BAJN073N-L • 4 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
Les Quatre Mains Baskets - Natural - LBAJN073N-L • 4 op voorraad |
€ 109,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtig zeegras geweven Quatre Mains Baskets met vier handvatten zijn superhandig om je wasgoed in op te bergen, te gebruiken voor handdoeken opbergen in de badkamer of voor het opbergen van speelgoed in een woonruimte of kinderkamer. Super praktisch met vier handvatten waardoor ze gemakkelijk te dragen of op te hangen zijn. Ze passen bij elk modern of boho chic interieur.
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 30cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 3,400gr |
| Barcode/EAN | 7438245977963 |
| SKU | BAJN073N-L |