JARAC015N • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Twisted Salad Fork - Natural - beigeJARAC015N • Product beschikbaar |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje kunstzinnigheid toe aan uw eetervaring met de Twisted Salad Fork, handgemaakt van rijk teakhout. Het elegante, gedraaide handvat getuigt niet alleen van deskundig vakmanschap, maar biedt ook een comfortabele grip, waardoor het perfect is voor het gooien en serveren van allerlei soorten salades, van knapperige groenten tot pittige pastamixen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 2cm |
| length | 27cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311655672 |
| SKU | JARAC015N |