| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Salad Fork - NaturalJARAC014N • 28 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Serveer uw salades in stijl met de Saladevork, zorgvuldig handgemaakt van teakhout. De gladde afwerking en rijke, aardetinten geven uw tafel een natuurlijk tintje, waardoor elke maaltijd speciaal aanvoelt. Deze vork is ontworpen om te gooien en te serveren en is perfect voor alles, van bladgroenten tot stevige pastasalades.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 2cm |
| length | 26cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311655603 |
| SKU | JARAC014N |