INME014NBr-L • 53 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Forked Root Planter - Natural Brown - LINME014NBr-L • 53 op voorraad |
€ 124,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Bekijk onze prachtige Forked Root Planter eens van dichterbij. Hij is gemaakt van beton en hout en heeft een diepbruine pot met een strak, taps toelopend silhouet.
De gezellige en aardende toon maakt het een perfect statement-stuk om je groen naar een hoger niveau te tillen en een vleugje modern minimalisme in je ruimte te brengen. Of je hem nu binnen bij een raam, naast een bank of boekenplank, in de gang of zelfs buiten zet, deze pot valt moeiteloos op.
Elke plantenbak is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zijn eigen unieke karakter met kleine variaties in kleur, textuur of afwerking.
| Materiaal | Beton |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 66cm |
| width | 28cm |
| length | 30cm |
| weight | 2,400gr |
| Barcode/EAN | 6097312269212 |
| SKU | INME014NBr-L |