| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bolai Vase - Beige - beigeESSAMI009Be • 37 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Binnen zijn rustige silhouet verschijnt The Bolai Vase als een bruine glazen vaas, gevormd voor serene, afgemeten interieurs. Het ronde lichaam nestelt zich met een gevoel van gemak in een kamer en biedt een rustig middelpunt zonder aandacht te vragen.
Gebruikt als een grote glazen vaas, bevat hij een paar doordachte stelen of staat hij op zichzelf als sculpturale pauze. Dankzij de zachte proporties kan hij gemakkelijk op een lage console worden geplaatst, naast zacht textiel, of in een hoek waar het licht gedurende de dag langzaam verschuift.
Omdat het is gemaakt van gerecycled glas, heeft het oppervlak een subtiele textuur en loopt een zichtbare glasnaad over het lichaam. Deze ingetogen details drukken de eerlijkheid van het ambacht uit en geven elk stuk een zacht karakter.
| Kleur | Beige |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Spain |
| height | 50cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 8,300gr |
| Barcode/EAN | 6097311497463 |
| SKU | ESSAMI009Be |