CNCC004Br-S • 271 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Smoky Cube Vase - Brown - SCNCC004Br-S • 271 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Smoky Cube Vase introduceert warmte door terughoudendheid. Deze kleine rokerige glazen vaas is subtiel van toon en compact van vorm en filtert het licht in een zacht verloop, waardoor zelfs de kleinste ruimtes geaard zijn. Het draagt het rustige gewicht van minimalisme, verfijnd, evenwichtig en tijdloos.
De kubusvorm maakt het mogelijk om enkele stengels, wilde bloemen te maken, of om gewoon leeg te staan en het daglicht op te vangen als stilstaand water. De gedempte bruine tint past op natuurlijke wijze bij een neutrale of gestructureerde omgeving, waardoor een rustige dialoog ontstaat tussen materiaal en sfeer.
Subtiele variaties in kleur, verhoudingen en oppervlaktereflectie kunnen zichtbaar zijn, waardoor een genuanceerd samenspel van licht en diepte ontstaat. Deze natuurlijke verschillen verlenen een rustige authenticiteit aan het gladde, moderne silhouet.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 19.50cm |
| width | 15.50cm |
| length | 15.50cm |
| weight | 900gr |
| Barcode/EAN | 6097313936939 |
| SKU | CNCC004Br-S |