JABR086BN-M • 77 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cutie Vase - Black Natural - MJABR086BN-M • 77 op voorraad |
€ 39,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan je woonkamer of badkamer met onze Cutie vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta met een prachtig raffia-detail en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een hergebruikt bakje, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg water toe en rangschik je bloemen zoals gewenst: het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 26cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246249236 |
| SKU | JABR086BN-M |