| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Jiandan Vase - Blue - MESSAMI006B-M • 109 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geïnspireerd door het Chinese woord voor 'eenvoudig', brengt deze vaas moeiteloos elegantie voor elke ruimte. Het strakke, minimalistische ontwerp vormt moeiteloos een aanvulling op elke DCOR, waardoor het een veelzijdige keuze is om je favoriete bloemen te presenteren of op zichzelf als een statement -stuk te staan. Gemaakt van gerecycled glas, het is een stijlvolle keuze die vriendelijk is voor de planeet.
| Kleur | Blauw |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Spain |
| height | 28cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 7,800gr |
| Barcode/EAN | 6097311489482 |
| SKU | ESSAMI006B-M |