CNJI001DGr-M • 92 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cubes Vase - Dark Grey - MCNJI001DGr-M • 92 op voorraad |
€ 49,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Cubes Vase introduceert een gedurfd en toch verfijnd silhouet dat speelt met licht en schaduw. Deze handgemaakte vaas van gerecycled glas is gemaakt van gerecycled glas en heeft een eigentijdse uitstraling die past bij zowel moderne lofts als zachtere, eclectische interieurs.
Het middelgrote formaat maakt hem praktisch voor eettafels, consoles of planken, of je nu seizoenstakken vasthoudt of op zichzelf staat als sculpturaal accent. De constructie van massief glas zorgt voor duurzaamheid, terwijl het veelzijdige ontwerp zich naadloos aanpast aan de verschillende kamers.
Elke vaas is individueel gevormd, wat resulteert in subtiele variaties in toon en oppervlaktekarakter. Deze handgemaakte kwaliteiten garanderen dat elk stuk persoonlijk en echt uniek aanvoelt.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 27cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,560gr |
| Barcode/EAN | 6097313621651 |
| SKU | CNJI001DGr-M |