JANAF014B • 15 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fiji Side Table - Black - blackJANAF014B • 15 op voorraad |
€ 349,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Fiji bijzettafel geeft een gedurfd, modern tintje aan uw woonruimte. Deze tafel is gemaakt van suarhout en afgewerkt in strak zwart en combineert de schoonheid van natuurlijke houtnerven met een eigentijdse stijl. De strakke lijnen en het minimalistische ontwerp maken het tot een veelzijdig meubelstuk dat perfect naast je bank, bed of favoriete stoel past.
Suarhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Elk stuk bevat zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Hout is een levend materiaal dat uitzet en samentrekt, waardoor scheuren en knopen ontstaan. We ondernemen stappen tijdens het transport en in ons magazijn om suarhouten artikelen te drogen en te coaten, maar het kan diep van binnen nog steeds vocht vasthouden dat na verloop van tijd naar buiten kan sijpelen. Het verdient aanbeveling om het product jaarlijks te behandelen met een beschermende olie, hierdoor komt de kleur ook weer tot leven.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 60cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 14,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246297237 |
| SKU | JANAF014B |