BABAFU001N • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fabulook Dressing Room Mirror - NaturalBABAFU001N • 2 op voorraad |
€ 749,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ontworpen voor zowel elegantie als functionaliteit, staat de volledige spiegel lang. Perfect voor outfitplanning en het toevoegen van een vleugje vertrouwen aan uw dagelijkse routine. Plaats dit vrijstaande meesterwerk in elke hoek van uw kleedkamer, slaapkamer of woonruimte.
Waarom gewoon kiezen als je buitengewoon kunt hebben?
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 170cm |
| width | 5cm |
| length | 55cm |
| weight | 16,350gr |
| Barcode/EAN | 6097311974995 |
| SKU | BABAFU001N |