BAGE017NBr • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Handles Basket - Natural BrownBAGE017NBr • Product beschikbaar |
€ 124,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Opbergen hoeft niet saai te zijn! Met deze mand in koloniale stijl kun je de rustieke schoonheid van rotan toevoegen aan elke gewenste kamer. Dankzij de handgrepen is hij gemakkelijk op te pakken en te verplaatsen, terwijl de mooi gevormde deksel en donkerbruine tinten hem een high-end uitstraling geven.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 39cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 1,560gr |
| Barcode/EAN | 7438246216290 |
| SKU | BAGE017NBr |