| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Rayah Basket - NaturalJACAS012N • 1 op voorraad |
€ 187,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje aardse elegantie toe aan uw huis met de Rayah -mand, handgemaakt van duurzaam bananenblad. De naam "Rayah" betekent "koningin" in het Arabisch, en deze mand brengt koninklijke charme en verfijning in elke ruimte. Perfect voor het opslaan van alles, van fruit en groenten tot dekens, handdoeken of tijdschriften, het is zo veelzijdig als mooi.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Palmblad |
| Vorm | Rechthoekig |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 23cm |
| width | 56cm |
| length | 68cm |
| weight | 3,570gr |
| Barcode/EAN | 6097312149163 |
| SKU | JACAS012N |