| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Symi Stool - OutdoorJASE010N • 1 op voorraad |
€ 220,00 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze Symi kruk is een opmerkelijke samensmelting van vorm en functie. Prachtig vormgegeven met zijn rondingen en fijne details, maakt het teruggewonnen teakhout dit ontwerp absoluut schitterend.
Het zorgvuldig gerecyclede hout geeft dit product karakter en brengt een aardse sfeer in huis. Veelzijdig in gebruik - het kan op elk moment een krukje en bijzettafel zijn - hij is geschikt voor buiten en regenwater loopt gemakkelijk weg.
Elk stuk is handgemaakt van teakhout en vertoont zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 38cm |
| length | 38cm |
| weight | 7,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246285241 |
| SKU | JASE010N |