JABR071NW-M • 1 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Caribe Shell Plate - Natural White - MJABR071NW-M • 1 op voorraad |
€ 149,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Elk huis heeft dat lege stuk muur dat schreeuwt om een interessant kunstwerk of decoratie. Welnu, de Caribe Shell Plate is perfect voor deze klus! Gemaakt van gras en kaurischelpen, neutraal van kleur (past in elk interieur) en origineel als designstuk. Perfect voor elke kamer die net dat beetje extra nodig heeft.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 6cm |
| width | 42cm |
| length | 42cm |
| weight | 2,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246289263 |
| SKU | JABR071NW-M |