| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Shell & Cotton Tassel - PinkBALE078Pi • 11 op voorraad |
€ 26,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze hanger van prachtige schelpen is handgemaakt door Balinese ambachtslieden. Hang hem naar wens aan een deur, gordijn of muur of zet hem gewoon op een ladekast. Deze hanger geeft een exotische en bohemien sfeer aan uw decoratie. Elk stuk is uniek.
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Schelp |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 80cm |
| weight | 350gr |
| Barcode/EAN | 7438246129187 |
| SKU | BALE078Pi |