JABR054NB • 14 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Mengdong Wall Deco - Natural BlackJABR054NB • 14 op voorraad |
€ 124,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit prachtige wanddecoratiestuk is handgemaakt met Mengdong-gras en zwart katoen. De natuurlijke uitstraling en rustige kleurencombinatie vormen de perfecte mix van bohemien en kust. Het zal dienen als een geweldige blikvanger op elke blinde muur in uw interieur.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 75cm |
| length | 75cm |
| weight | 1,520gr |
| Barcode/EAN | 7438246124120 |
| SKU | JABR054NB |