| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Te Quiero ShopperBABOM007N • 27 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Te Quiero Shopper is een shoppertas van natuurlijke raffia die helemaal opnieuw is gemaakt met behulp van een prachtige ambachtelijke techniek van het binden, knopen en vlechten van raffia-strengen in deze unieke organische vorm. Het is de perfecte weekendtas voor al je benodigdheden.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 17cm |
| length | 50cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246265267 |
| SKU | BABOM007N |