| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Beaded Treasure Box - BlackBAEX013B • 37 op voorraad |
€ 174,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Beaded Treasure Box is een praktisch decoratief element om kleine spullen in op te bergen zonder in te boeten aan stijl!
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Bamboe |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 27cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 1,420gr |
| Barcode/EAN | 7438246113155 |
| SKU | BAEX013B |