| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Ti Amo ShopperBABOM008N • 137 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Ti Amo Shopper is een geweldige dagelijkse tas, perfect voor een reis naar het strand of een dagje winkelen. Het lichtgewicht en stevige ontwerp is perfect om door de stad te wandelen, terwijl het ruime interieur (dat gemakkelijk toegankelijk is dankzij brede topopening) past bij alles wat je nodig hebt! Gemaakt van prachtige raffia, dit is een flexibele tas die op je schouders zal schijnen.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 38cm |
| width | 20cm |
| length | 50cm |
| weight | 610gr |
| Barcode/EAN | 7438246266202 |
| SKU | BABOM008N |