INIE007BOr-80x10 • 44 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Oh My Gee Doorstop - Black OrangeINIE007BOr-80x10 • 44 op voorraad |
€ 25,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wie zegt dat een deurstop alleen maar functioneel hoeft te zijn? We hadden deze geweldige deurstoppen gemaakt in onze favoriete zachte katoenen kleuren en patronen, zodat je je deuren en ramen kunt pimp. De gevulde deurstoppen worden geleverd met handige lussen om ze aan de onderkant van uw deur of raam te bevestigen en te voorkomen dat wind door stroomt of verwarmt lekken. Nu verkrijgbaar in verschillende van onze beste kleuren en patronen!
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 10cm |
| width | 10cm |
| length | 80cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246235284 |
| SKU | INIE007BOr-80x10 |