| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Chop SticksBASU001 • Product beschikbaar |
€ 4,95 | Start 15/05/2026 | Voeg toe |
De Teak Root Chop Sticks zouden in ieder huishouden een plaats moeten hebben. Gedaan met de wegwerpstokjes - gebruik je eigen, gemaakt van duurzaam teakwortel! Deze zien er erg stijlvol uit op elke tafelsetting.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 1cm |
| length | 23cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245990993 |
| SKU | BASU001 |