JARAC013N • 76 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Ice Cream Spoon - Natural - beigeJARAC013N • 76 op voorraad |
€ 5,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geniet van elke schep met de ijslepel, prachtig handgemaakt van teakhout. De gladde afwerking en het natuurlijke houten graan voegen een vleugje charme toe aan je dessertmomenten. Deze lepel is ontworpen voor meer dan alleen functies en brengt een natuurlijke elegantie voor elke primeur, of je nu overgeeft aan een kom met romige gelato, een klassieke ijscoupe of zelfs een decadente mousse.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 2cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311654620 |
| SKU | JARAC013N |