INPG001Ch-60x60 • 57 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Four Panel Leather Cushion Cover - Choco - 60x60 - brownINPG001Ch-60x60 • 57 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ons chocoladekleurig lederen vierkant vier paneelkussen voegt een stijlvol element van textuur toe aan uw zachte meubels. Een onmisbaar stuk om een chique sfeer toe te voegen aan uw woonkamer, slaapkamer of zelfs in de tuin of overdekt terras. Eindeloze mogelijkheden om te matchen met uw persoonlijke interieurstijl. De voorkant van het kussendeksel is gemaakt van zacht kalfsleer terwijl de achterkant van zachte stof is gemaakt. Binnenkussen niet inbegrepen!
| Materiaal | Leer |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 2cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 7438246187170 |
| SKU | INPG001Ch-60x60 |