BARI011NB-50x50 • 53 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The French Kiss Cushion Cover - Natural BlackBARI011NB-50x50 • 53 op voorraad |
€ 49,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de allure van Parijs in huis met boho kussenhoes The French Kiss. Geïnspireerd door tijdloze elegantie en romantiek, voegt deze naturel zwarte kussenhoes een verfijnde en toch speelse toets toe aan uw slaapkamer, woonkamer of leeshoek.
De zachte katoenen stof voelt net zo goed aan als hij eruit ziet en biedt zowel comfort als stijl. Het ingetogen ontwerp past moeiteloos in elke ruimte, of je nu een gezellig toevluchtsoord creëert of een chique statement toevoegt.
Elke hoes is handgemaakt van natuurlijke materialen, waardoor elk stuk zijn eigen unieke charme heeft. Ook al is het kusseninzetstuk niet inbegrepen, in onze winkel vind je wel het perfecte kussen om je look compleet te maken.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 350gr |
| Barcode/EAN | 6097311055076 |
| SKU | BARI011NB-50x50 |