INIE001BCo-60x60 • 81 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Oh My Gee Cushion Cover - Black Copper - 60x60INIE001BCo-60x60 • 81 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zet de toon met de Oh My Gee kussenhoes in zwart en koper, waar de diepe nacht gloeiende sintel ontmoet. Handgeverfd katoen zorgt voor een zachte textuur en rijke kleurverschuivingen waardoor elk kledingstuk soulvol en doorleefd aanvoelt.
Het royale formaat voegt comfort en uitstraling toe aan elke ruimte, van je bed tot een ontspannen hoekje in de tuin. Het gedurfde maar toch aardse palet brengt moeiteloos een boho-sfeer tot leven. Omdat er meerdere maten beschikbaar zijn, kunt u gemakkelijk de perfecte pasvorm voor uw ruimte en stijl vinden.
Het kusseninzetstuk is niet inbegrepen, maar u kunt het ideale kussen in onze winkel vinden. Omdat elke hoes handgemaakt is van natuurlijke materialen, heeft deze unieke variaties in kleur, textuur en vorm, waardoor elk stuk uniek is.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 10cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246117122 |
| SKU | INIE001BCo-60x60 |