JABR053BN • 19 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Macramé Wall Deco - Black NaturalJABR053BN • 19 op voorraad |
€ 124,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit prachtige wanddecoratiestuk is handgemaakt met zwarte katoenen macramé en raffia. De natuurlijke aantrekkingskracht en rustige kleurencombinatie maken de perfecte mix van bohemien en kustgebieden. Het zal een geweldige blikvanger zijn op elke blinde muur in je interieur.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,040gr |
| Barcode/EAN | 7438246124137 |
| SKU | JABR053BN |