| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Mengdong Wall Deco - Natural WhiteJABR054NW • Product beschikbaar |
€ 124,95 | Start 04/05/2026 | Voeg toe |
Dit prachtige wanddecoratiestuk is handgemaakt met Mengdong-gras en wit katoen. De natuurlijke uitstraling en rustige kleurencombinatie vormen de perfecte mix van bohemien en kust. Het zal dienen als een geweldige blikvanger op elke blinde muur in uw interieur.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 75cm |
| length | 75cm |
| weight | 1,520gr |
| Barcode/EAN | 7438246124151 |
| SKU | JABR054NW |