| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Long Shell Tassel - WhiteBA026W • 214 op voorraad |
€ 15,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Hanger gemaakt van schelpen, handgemaakt door Balinese ambachtslieden. Om naar wens aan deuren, gordijnen of muren te hangen, of gewoon aan een ladekast te hangen, zal deze hanger een exotische en bohemien sfeer aan uw decoratie geven.
| Materiaal | Schelp |
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 8cm |
| length | 8cm |
| weight | 120gr |
| Barcode/EAN | 7438246081003 |
| SKU | BA026W |