| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Goa Mirror - Natural - MINMA002N-M-50 • 17 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze collectie spiegels uit India is precies wat de interieurdokter besteld heeft! Deze vierkante spiegel met een laagje gras rondom het glas heeft een prachtige eenvoud die elke kamer waarin je hem wilt gebruiken zal verrijken - het formaat maakt hem perfect voor een badkamer of een gang. Limited edition-collectie - laat deze niet ontsnappen!
| Vorm | Vierkant |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | India |
| height | 7cm |
| width | 48cm |
| length | 48cm |
| weight | 2,440gr |
| Barcode/EAN | 7438246185169 |
| SKU | INMA002N-M-50 |