BAVE006N-M-40x70 • 23 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Eye Mirror - Natural - MBAVE006N-M-40x70 • 23 op voorraad |
€ 149,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Houd je van iets echt unieks? Over de Raffia Eye Mirror zal zeker gesproken worden in uw huis, terwijl hij toch naadloos past in het kust-/boho-decor. Een prachtig stuk om een blinde muur in uw hal, woonruimte of slaapkamer mee te decoreren. Bonus: deze raffiaspiegel houdt een oogje in het zeil als je weg bent ;)
| Materiaal | Raffia |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 5cm |
| length | 70cm |
| weight | 820gr |
| Barcode/EAN | 7438246182113 |
| SKU | BAVE006N-M-40x70 |