| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Bowl - Black - SJAES005B-S • 112 op voorraad |
€ 11,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van uniek servies! De prachtige antieke uitstraling van dit kleine schaaltje van gebrand terracotta maakt hem uitzonderlijk voor elke gelegenheid.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246046040 |
| SKU | JAES005B-S |