BALE043NW • 74 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Togian Keychain - Natural WhiteBALE043NW • 74 op voorraad |
€ 8,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Togian-sleutelhanger - Natuurlijk wit, gemaakt van hout en katoen, versierd met een opvallende grote witte schelp. Bewaar uw sleutels veilig in stijl met dit unieke accessoire, geïnspireerd op de schoonheid van de natuur.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 4cm |
| length | 25cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246073077 |
| SKU | BALE043NW |