| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Jimbaran Necklace - NaturalJABR022N • 28 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geïnspireerd door het kustplaatsje Jimbaran op Bali, vangt deze ketting de essentie van het tropische paradijs. 'Jimbaran' betekent 'heilig bos' in het Indonesisch, wat een gevoel van eerbied voor de natuur oproept. Trouw aan zijn naam belichaamt de Jimbaran-ketting deze eerbied en laat de organische warmte en textuur van hout in elk stuk zien. De eenvoud van het ontwerp laat de natuurlijke schoonheid van het hout doorschijnen, waardoor een tijdloos accessoire ontstaat dat moeiteloos bij elke outfit past.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Schelp |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 48cm |
| width | 3cm |
| length | 3cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246061081 |
| SKU | JABR022N |