JABR056NB • 109 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Lovina Necklace - Natural BlackJABR056NB • 109 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geïnspireerd door de serene kustplaats Lovina op Bali, Indonesië, combineert deze ketting naadloos natuurlijke elementen van hout en schelpen. Met zijn elegante middelpunt van de schelp en delicate houten accenten vangt de Lovina-ketting de essentie van de zee en de kust. Maak het tot het perfecte accessoire voor verschillende gelegenheden en outfits.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Schelp |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 3cm |
| length | 3cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246137144 |
| SKU | JABR056NB |