JABR023NW • 124 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Kubu Necklace - Natural WhiteJABR023NW • 124 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Elke ketting heeft een prachtig middelpunt van de schelp, subtiel omgeven door handgesneden houten accenten. De schelp, die doet denken aan schatten uit de zee, staat centraal en straalt elegantie en kustcharme uit. Geïnspireerd door de serene essentie van zijn naamgenoot, Kubu, een Balinese term die heiligdom betekent, belichaamt deze ketting rust en natuurlijke schoonheid.
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Schelp |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 3cm |
| length | 3cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246061098 |
| SKU | JABR023NW |