BAYU014B-L • 3 en stock
| Variante | PDSF | Délai d'expédition | Quantité |
|---|---|---|---|
The Lobster Trap Pendant - Black - LBAYU014B-L • 3 en stock |
249,95 € | 1-3 jours | Ajouter |
| Couleur | Noir |
| Matériaux | Rotin |
| Langue | Anglais |
| Fabriqué en | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 55cm |
| length | 55cm |
| weight | 1,700gr |
| Code-barres/EAN | 7438246058074 |
| SKU | BAYU014B-L |