| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Beaded Coaster - BlackBABE011B-10 • 158 in stock |
€ 4,95 | 1-3 days | Add |
These wonderful beaded coasters will look gorgeous as part of your Boho Chic table setting.Matches beautifully with our beaded placemat, also available here.
| Color | Black |
| Language | English |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 40gr |
| Barcode/EAN | 7438246031008 |
| SKU | BABE011B-10 |