| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Warrior on StandBAKU017N • 1 in stock |
€ 349,95 | 1-3 days | Add |
This beautiful piece of art made from buffalo bone has been worked into a centerpiece for any cabinet, fireplace, table or wherever you need a unique piece to steal the show.
| Material | Polyresin |
| Made in | Indonesia |
| height | 80cm |
| width | 10cm |
| length | 40cm |
| weight | 3,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246122140 |
| SKU | BAKU017N |