| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Bubble Shell Ball - White - MBABL007W-M • 69 in stock |
€ 12,95 | 1-3 days | Add |
Bubble-shaped shell balls entirely hand-made by Balinese craftsmen, they have a string to hang them.To gather in a bowl, to pose or to hang, they will perfectly match a bohemian interior, a must have for your decoration!
| Color | White |
| Material | Shell |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 9cm |
| width | 9cm |
| length | 9cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438245962907 |
| SKU | BABL007W-M |